Mikrodermabrazja Diamentowa

Czym jest Mikrodermabrazja Diamentowa CosmoLAB?

Mikrodermabrazja diamentowa CosmoLAB jest nowoczesną metodą mechanicznego złuszczania naskórka, gdzie efekt eksfoliacji uzyskuje się poprzez działanie ścierające głowic pokrytych kryształkami diamentów oraz pompy zasysającej martwy zrogowaciały naskórek. Podczas zabiegu intensywność złuszczania jest ściśle sprawdzana i dobierana indywidualnie dla każdego pacjenta, co sprawia, że zabieg ten jest bezpieczny, a jego rezultaty widoczne są natychmiast. Mikrodermabrazja diamentowa jest o wiele słabsza i płytsza niż korundowa. 

Dzięki umiarkowanemu usuwaniu górnych warstw naskórka, w jego najgłębiej położonej, żywej warstwie, dochodzi do zintensyfikowanego tworzenia się nowych, pełnowartościowych komórek. Wędrują one do góry i zastępują komórki uszkodzone, a złuszczanie następuje stopniowo, warstwa po warstwie. 

Mikrodermabrazja diamentowa dzięki swojemu płytkiemu działaniu usuwa jedynie obumarłe komórki maskórka. Po zabiegu pojawia się efekt natychmiastowej i widocznej poprawy stanu i kolorytu skóry, delikatny efekt rozjaśnienia, poprawienie napięcia i elastyczności, regeneracja szarej i zmęczonej skóry. Zwiększa się także wchłanialność składników aktywnych, dlatego też polecamy po zabiegu mikrodermabrazji wykonać zabieg pielęgnacyjny, który dostarczy skórze odpowiedniej ilości witamin i składników. 

Poczas zabiegu odczuwa się delikatne tarcie, nie towarzyszy jemu dyskomfort. Mikrodermabrazja nie wymaga ograniczenia normalnej aktywności - jedynie bardziej wrażliwa skóra może reagować lekkim zaczerwienieniem. 

Dane adresowe

IFApro

ul. Mehoffera 68 D
03-131 Warszawa

Tel: +48 22 781 65 92
Fax: +48 22 781 65 92
Email: biuro@ifapro.pl
Www: ifapro.pl

Galeria 1
Galeria 1
Galeria 1