Peeling kawitacyjny

Czym jest Peeling kawitacyjny ? 

Peeling kawitacyjny Cosmolab to zabieg polegający na oczyszczeniu skóry za pomocą ultradźwięków. Usuwanie zanieczyszczeń oraz martwych komórek przebiega bezpiecznie i bezboleśnie. To system do głębokiej pielęgnacji skóry i jej regeneracji, bez efektów ubocznych. Peeling kawitacyjny działa na skórę łagodnie poprzez przyjemne, naturalne wibracje. Zastosowanie tego urządzenia pozwala na głęboką regenerację skóry poprzez błyskawiczne i efektywne jej odnowienie oraz oczyszczenie na dużej głębokości, czego rezultatem jest  zauważalna w widoczny sposób skóra odnowiona i odświeżona.  
 
Jak działa Peeling kawitacyjny Cosmolab 
?
Peeling kawitacyjny pozwala na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, pozbycie się zrogowaciałego naskórka, zaskórników, wągrów i bakterii. Głębokie oczyszczenie porów pozwala na lepszą wymianę jonów i natlenienie skóry, przygotowuje skórę do wszelkich kosmetycznych aplikacji. Peeling kawitacyjny może być stosowany przy skórze bardzo wrażliwej, delikatnej oraz cienkiej, skłonnej do podrażnień i rozszerzonych naczynek, a także jako bezinwazyjny zabieg oczyszczający dla skóry trądzikowej i przetłuszczającej się. 
 
Jakie są efekty? 
Peeling kawitacyjny pozwala na usuniecie nadmiaru sebum z porów skórnych, pozbycie się zrogowaciałego naskórka, zanieczyszczeń oraz bakterii. Zabieg przygotowuje skórę do dalszych zabiegów. Zabieg oczyszczenia skóry za pomocą peelingu kawitacyjnego daje bardzo dobre i widoczne efekty, nawet jeżeli ograniczamy się tylko do tego zabiegu. Po zastosowaniu kawitacji skóra jest świeża, zadbana i wygląda zdrowo. 
 
Co się odczuwa podczas zabiegu? 
Odczucia przy wykonywanym peelingu kawitacyjnego są bardzo przyjemne. Zabieg przebiega bezpiecznie i szybko. Jak często wykonuje się zabieg? Zabiegi mogą być wykonywane jednorazowo, w celu usunięcia oczyszczenia skóry i przgotowania do dalszych etapów zabiegu. 

 

Specyfikacja:

Szpatułka do peelingu 25 kHz
LED czerwony i niebieski
3 tryby pracy
Bezpieczniki 1,2A
Napięcie 230V, 50Hz

Informacje dodatkowe:
Gwarancja 24 miesiące
Szkolenie z obsługi gratis
Dostawa gratis lub odbiór osobisty w Warszawie
Możliwość uzyskania leasingu lub kredytu

Dane adresowe

IFApro

ul. Mehoffera 68 D
03-131 Warszawa

Tel: +48 22 781 65 92
Fax: +48 22 781 65 92
Email: biuro@ifapro.pl
Www: ifapro.pl

Galeria 1
Galeria 1
Galeria 1