Kredyt

Kredyt dla salonów kosmetycznych

Kredyt konsumencki na zakup urządzeń kosmetycznych oznacza minimum formalności (bez poręczycieli, szybka decyzja o przyznaniu kredytu, prosty sposób dokumentowania tożsamości oraz źródła i wysokości dochodów,możliwość łączenia różnych źródeł dochodów, w tym współmałżonka), maksimum dostępności (brak konieczności wpłaty, rozłożenie kredytu aż do najniższych, np. 36 równych rat miesięcznych,możliwość zakupu urządzeń o wartości do 50 000 zł). Dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb i oczekiwań, oferując przy tym atrakcyjne oprocentowanie a ofertę kredytową przygotujemy po otrzymaniu niezbędnych dokumentów. Wszystkei formalności związane z kredytem możesz załatwić w siedzibie firmy IFApro.

Kredyt ratalny - Państwa dochody mogą pochodzić z różnych źródeł i możesz je połączyć z dochodem współmałżonka( wystarczy, by ich wysokość wynosiła 400 zł netto), oferujemy nawet 30 tys. zł., kredyt rozłożymy na wygodne raty (nawet na 4 lata), nie wymagany jest poręczyciel czy też weksel, oferujemy konkurencyjne oprocentowanie, kredyt otrzymasz od ręki, we wszystkim pomoże Państwu pracownik naszej firmy.

Kredyt gotówkowy - gotówkę możesz przeznaczyć na dowolny produkt, oferujemy kwotę do 50 tys. zł., pieniądze odbierzesz w sposób najbardziej dogodny, kredyt rozłożymy na wygodne raty, nawet na 72 miesiące, formalności ograniczyliśmy do niezbędnego minimum, Państwa w dochody moga pochodzić z różnych zródeł i można je połączyć z dochodem współmałżonka ( ich wysokość może wynosić od 400 zł netto).

Dane adresowe

IFApro

ul. Mehoffera 68 D
03-131 Warszawa

Tel: +48 22 781 65 92
Fax: +48 22 781 65 92
Email: biuro@ifapro.pl
Www: ifapro.pl

Galeria 1
Galeria 1
Galeria 1